מתי כדאי לשקול לשכור מטוס עבור טיסה פרטית? 

 

 

בעולם גלובלי קטן, עם אורח חיים דינמי ותחרות משופרת בענף התעופה, כשהביקוש שובר שיאים מדי שנה, וההיצע מתאים את עצמו לקצב בהתאם, השכרת מטוס לטיסה פרטית מקבלת משמעות מורחבת. לא רק כטיסת עסקים, או הפתעה לזוגיות, אלא גם כמענה אמתי לצרכי תנועה ותעופה בטווח הקצר. מתי כדאי לשקול לשכור מטוב עבור טיסה פרטית? אז בואו נבין היטב את הנושא

 

 

טיסות פרטיות ליעדים קרובים

אחד המאפיינים של טיסות ציבוריות הוא פס היצור בו הן פועלות, וזאת על מנת להפוך אותן לסחירות ומשתלמות עבור חברות התעופה הגדולות. אלמנט זה מביא לא פעם שעות על גבי שעות של המתנה, עיכובים לא צפויים כמו מזג אוויר אביך או סוער במדינת היעד, המתנות ארוכות בתחנות מעבר, כמו זמן פריקה וטעינה, זמן כרטוס, המתנה לעליה למטוס, חיפוש מושב במטוס הצפוף, אחסון הכבודה בתאי המטוס, זמן המראה וזמן נחיתה, על מנת להוזיל עלויות, טיסות שכר מבצעות עצירות ביעדי ביניים, מה שמביא לזמן המתנה נוסף, שעשוי אף הוא להתארך. טיסה, שאמורה לערוך כ-3 שעות מרגע ההגעה לשדה ועד רגע היציאה מהשדה במדינת היעד, אורך לא פחות מפי 3 מהזמן! (זמן המתנה לטיסה בינלאומית בשדה כ-3 שעות, זמן עליה למטוס, זמן טיסה, וזמן נחיתה, המתנה לקבלת הכבודה וביקורת דרכונים) כאשר מדובר על טיסות פרטיות ליעדים קרובים, מומלץ לשקול השכרת מטוס פרטי. הטיסה מתחילה כבר בשדה התעופה, ללא צורך בהמתנה לתור לכרטוס, או עליה למטוס, ללא הסיכון הכרוך בהמתנה לאיחורים, בעיקר כאשר מדובר בטיסות עסקים חשובות ומתוזמנות היטב. זמן ההגעה מינימלי, מאפשר נוחות ורעננות, ושמירה על מקצועניות ומיצוי זמן מיטבי.

 

טיסות מנהלים במטוס פרטי

*תמונה להמחשה בלבד. מקור: depositphotoes

 

עונת השיא

עונת השיא מתאפיינת בתנועה ענפה בשדות התעופה הבינלאומיים, עומס ותורים ארוכים בכל תחנה. האווירה בשדה התעופה לחוצה, מחירי הטיסות מאמירים אף הם לשחקים (כשיש ביקוש גבוה, אחד הפרמטרים לוויסות ההיצע המוגבל הוא באמצעות העלאת מחירים) ונוצר קושי אמתי. כאשר מחירי הטיסות בעונת השיא מגיעים לשיאם, ובין כה וכה, חווית הטיסה המובטחת לא חפה מעיכובים, צפיפות, תורים ארוכים ופוטנציאל לאובדן זמן יקר, להזמין טיסה פרטית, נראה אחד הפתרונות השפויים והאפשריים. (ובמיוחד כאשר היעד קרוב)

 

תדירות הטיסות השנתית

מועדון הנוסע המתמיד, צבירת מיילים, כל אלה יש בכוחם להבטיח הוזלה בטיסות עתידיות, כאשר תדירות הטיסות גבוהה.אולם כאשר מדובר על תדירות טיסות גבוהה ליעד מסוים, במיוחד כאשר מדובר על טיסות מנהלים לאירופה, או טיסות משפחתיות, הקושי בהמתנה שעות על גבי שעות בשדות התעופה הבינלאומיים, וצבירת המיילים, היחסית מזערית, אינה משתלמת כלכלית, ויותר מכך רגשית

 

 

טיול משפחתי

רוב המשפחות יוצאות לחופשה השנתית בעונות השיא, בהתאם לימי החופשה של הילדים. משפחה בת 5, 6, 7 נפשות אשר מעוניינת להזמין טיסה ליעד קרוב באירופה כמו למשל לכרתים, קפריסין, יוון, מלטה, קורסיקה, סרדיניה וכדומה, עלולה למצוא עצמה נגררת לחוויה לא נעימה. במחיר כמעט זהה לטיסות סחר, אבל נוחות העולה עליה באלפי מונים, ניתן להשכיר טיסה פרטית ליוון למשל, ליהנות מפרטיות, שקט והגעה מהירה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת וייחודית לבני המשפחה.

כאשר נדרשת גמישות מרבית טיסות פרטיות בהתראה קצרה, במקרי חירום או לצורך הפתעה, כאשר לוח הזמנים דינאמי ומשתנה תדיר, וכאשר נדרש מערך תומך, זמין 24 שעות ביממה.

 

כאשר השכרת מטוס רלוונטית ומועדפת על רכישת מטוס

בהשכרת מטוס, נהנים מטייסים מקצועיים ומנוסים, ממטוס מתוחזק מבחינה מכנית ואסטטית, נקי ומאובזר, משדה תעופה פרטי ושקט במרכז הארץ, שממנו ניתן להוציא טיסות לכל יעד בכולם.

 טיסות פרטיות עם צוות מקצועי

 

*תמונה להמחשה בלבד. מקור: depositphotoes 

 

 

אילו מטוסים מתאימים לטיסות פרטיות.

מטוס חד מנועי מסוג פייפר: מתאים במיוחד לטיסות בין ארציות, בין אם טיסות מנהלים, טיסות העברה בין שדות התעופה וטיסות לביצוע מעקב ופיקוח טופוגרפי, זמן טיסה: עד 4 שעות. מטוס מנועי דו בוכנתי- "golden eagle"- מטוס נוסעים, שמסוגל לטוס עד לגובה של 30,000 רגל, כ-5 שעות טיסה, מאפשר טיסה לכל אזור המזרח התיכון, מכיל כ8 מקומות ישיבה ( 2 עבור צוות הטיסה)ממוזג ונעים. מטוס הפרטינביה: מתאים אף הוא לטיסות ליעדים קרובים, עד 5 שעות טיסה, כ8 מקומות ישיבה (כולל צוות אוויר) מומלץ לטיסות מנהלים, חופשות משפחתיות וטיסות פרטיות. מטוס האסטרה: בעל 9 מקומות ישיבה (כולל צוות אויר) זמן טיסה עד 7 שעות, מה שמאפשר טיסה לכל יעד לאירופה. טס עד לגובה של כ 45 אלף רגל.

 

 

טיסות פרטיות הן הרבה מעבר לחיסכון בזמן, הן מבטיחות חווית טיול, שמתחילה עוד משלב העלייה למטוס, סביבה שקטה, ונקיה מרעשים, לכלוך וחיידקים. חוויה פרטית וייחודית, הנאה מושלמת מנופי העמק, ההר והים, והגעה בטוחה ונוחה ליעד המובחר!

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו!

 

חזרה למאמרים >>>

 

 

 

 

צרו קשר

משרד ראשי בשדה התעופה הרצליה

טל: 09-9550148 | פקס: 09-9557861 | נייד: 054-4260494 | מען מכתבים: ת.ד. 869, כפר שמריהו 46910

צרו קשר

משרד ראשי בשדה התעופה הרצליה

טל: 09-9550148 | פקס: 09-9557861

נייד: 054-4260494 | מען מכתבים: ת.ד. 869, כפר שמריהו 46910

 

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שלח >

פנייתך התקבלה ותענה בהקדם

This field is required.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים