טיסות פרטיות: למנהלים, לאירועים מיוחדים ולחופשות יוקרתיות

 

טיסות פרטיות: למנהלים, לאירועים מיוחדים ולחופשות יוקרתיות

יציאה לחופשה מעבר לים, או לטיסת עסקים קצרה מתחילה באיכות הטיסה. טיסות מסחריות אמנם מתאפיינות בתג מחיר נמוך יותר, אך כוללות התפשרות על תנאי הטיסה. אתם מוגבלים למזון המוצע במטוס, לתכנים המוקרנים ונאלצים להסתפק במקום מצומצם לאורך כל הטיסה. גם אם מדובר בטיסה לטווח קצר, כמו טיסה פרטית לאירופה, היתרונות של השכרת מטוס פרטי, לרבות הפרטיות והטיסה בתנאים להם אתם מורגלים, בהחלט מצדיקים הזמנת מטוס פרטי לכל יעד.

 

כאשר העסקים אינם יכולים לחכות

טיסות מנהלים הפכו בשנים האחרונות לשגרה בעולם, ובשנים האחרונות מרבית המנהלים בוחרים בה כאפשרות מועדפת לטיסות בארץ, או טיסות למרחק קצר בעולם. היכולת לעבוד בשקט, ולהפוך את זמן הטיסה לזמן איכות או לכר נח לביצוע השיחות העסקיות המקדימות לפגישות בפרטיות הראויה, כמו גם היכולת לשלוט באופן מוחלט בזמן בו תמריאו לאוויר עד הזמן בו תנחתו על הקרקע, הופכים את החוויה למושלמת – במיוחד עבור מי שמודעים, מהתנסות אישית, לעובדה החשובה כי "זמן שווה כסף".

טיסות מנהלים הזמנה 24 שעות ביממה

*תמונה להמחשה בלבד. מקור: depositphotoes 

 

 

מחלקה ראשונה או עסקים? מדוע להתחכך במי שעלה לטיסה מהסיבה הלא נכונה...

טיסות עסקיות, המיועדות לאנשי שיווק ולדרגים הבכירים בחברה, יכולות אמנם להיות בשיתוף עם אנשי עסקים נוספים במחלקות ראשונות ברחבי העולם. עם זאת, כיום, בעקבות ירידת המחירים בתחום התעופה, ושדרוג כרטיסים של טיסות מסחריות במחלקות אחרות למחלקות מקלאס גבוה יותר, איכות האוכלוסייה במחלקה זו ירדה מעט.

מעבר לכך, כפי שפורסם לאחרונה, נוכלים ואנשי שיווק ממולחים שגילו את המחלקות הללו ככר פורה ליצירת קשרים עסקיים, מלווים את הטסים בניסיון לשווק את שירותיהם. טיסות פרטיות מאפשרות לכם לטוס עם השותפים העסקיים שלכם בלבד.

 

גם לטיסות פרטיות עם דייט מופתע

טיסות פרטיות, אם לדייט של סופ"ש באירופה, טיסה פרטית ליוון או ליעדים אקזוטיים מרוחקים יותר, הופכת את הטיסה עצמה לפינוק מיוחד. תוכלו ליצור מרחב לזמן איכות עם בן הזוג, בשילוב סרט איכותי וכוס יין, קילומטרים רבים מעל האוויר. שעות שקטות, ללא רעשי הרקע של תינוקות צווחים, או בליווי משפחות נוספות הנוהגות כדמותו של התייר הישראלי הקולני המביך ברחבי העולם. השכרת מטוס פרטי לדייט איכותי בין העננים יכולה להיות התחלה מצוינת לקשר נפלא, או דרך לשמר מערכת יחסים עם זו שאתם אוהבים כל כך.

 

חופשות משפחתיות בסטייל אחר

מתכננים חופשה משפחתית בכרתים למילוי המצברים? גם יעד זה, הנמצא קרוב כל כך לישראל, מבוקש על ידי מרבית בעלי המטוסים הפרטיים, היוצאים לחופשה קצרצרה וחוזרים כעבור מספר ימים. טיסה פרטית לכרתים מאפשרת לכם לקבוע את הזמן בו תצאו לחופשה, כמו גם הזמן המדויק בו תחזרו לשגרת יומכם. הילדים – ייהנו מטיסה ישירה בשעות בהם הם ערים ויכולים להתרשם מהנוף המרהיב של הים בזמן הטיסה, ואתם תיהנו מזמן איכות משפחתי וחופשה שמתחילה כבר ברגע שנכנסתם למטוס.

 

איך מוצאים טיסות פרטיות זמינות?

חברות רבות מגבילות את השכרת המטוסים הפרטים לזמני טיסות מוגדרים. אנו מציעים טיסה פרטית זמינה למגוון יעדים בכל יום ובכל שעה, במטוסים בעיצוב יוקרתי במיוחד, ועד למטוסים פרטיים קטנים יחסים – כולם מתוחזקים ברמה שוטפת ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. המטוסים עצמם מרווחים ומפוארים, ומאפשרים לכם לנוע ברחבי המטוס או לנצל את זמן הטיסה למנוחה – ללא הצפיפות המעיקה המוכרת מטיסות השכר המסחריות.

לסיכום, אם לחופשה משפחתית, או לטיסת עסקים, ליעדים קרובים באירופה או ליעדים מרוחקים יותר – טיסות בפרטיות מלאה הופכות את ההגעה ליעד שלכם לפינוק אמיתי. כל שנותר הוא לבחור את תאריך ההמראה, את היעד המועדף ולהזמין את המטוס הפרטי שיישא אתכם בקלילות על כנפיו.

 

 

 

חזרה למאמרים >>>

 

צרו קשר

משרד ראשי בשדה התעופה הרצליה

טל: 09-9550148 | פקס: 09-9557861 | נייד: 054-4260494 | מען מכתבים: ת.ד. 869, כפר שמריהו 46910

צרו קשר

משרד ראשי בשדה התעופה הרצליה

טל: 09-9550148 | פקס: 09-9557861

נייד: 054-4260494 | מען מכתבים: ת.ד. 869, כפר שמריהו 46910

 

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שלח >

פנייתך התקבלה ותענה בהקדם

This field is required.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים